5 tipů na zahradní skleníky z polykarbonátu

Pokud jste se rozhodli pro zahradní skleník, je na čase vybrat konkrétní model. Na této stránce najdete 5 tipů na skleníky z polykarbonátu od společnosti Lanit Plast. Až budete mít vybráno, můžete si je rovnou objednat v našem internetovém obchodu Baushop.cz.

Hlavní výhody zahradních skleníků Lanit Plast

Na českém trhu jsou k dostání skleníky od různých dodavatelů. Pro zahradní skleníky Lanit Plast však budete hledat konkurenci jen těžko.

  • Konstrukce i materiály skleníků odpovídají evropským klimatickým podmínkám
  • Hliníkové profily nepodléhají korozi a není nutné je ošetřovat ochranným nátěrem
  • Polykarbonátové desky jsou opatřené UV filtrem (nežloutnou ani nepraskají)
  • 15letá záruka na hliníkové profily a 10letá garance odolnosti proti krupobití
  • Vysoká propustnost a optimální rozptyl slunečního záření
  • Certifikát kvality od německé zkušebny TÜV

Víte, že: na skleníky a pařníky do 40 m2 a 5 m výšky nepotřebujete stavební povolení ani ohlášení (viz zákon 183/2006 Sb.)? Raději si ale toto tvrzení ještě ověřte na příslušném úřadě.

Lanit Plast Venus (2,5–7,5 m²)

Skleník Venus

Praktický skleník z polykarbonátu určený pro rozmanité použití. Vybírat můžete ze čtyř variant, které se liší rozměry a užitnou plochou. Díky jednoduché montáži stačí skleník vybrat, sestavit a můžete začít sázet. Skleníky Venus lze mimochodem postavit na zděnou i plechovou základnu.

Tyto zahradní skleníky jsou vybaveny jedním nebo dvěma střešními okny. Jejich životnost se díky kvalitním materiálům pohybuje v desítkách let. Polykarbonátové desky jsou opatřeny UV filtrem a jejich důmyslná konstrukce zajišťuje optimální rozptýlení slunečního záření ve skleníku.

Lanit Plast Ida (0,9–3,3 m²)

Skleník Ida

Optimální řešení pro všechny, kteří chtějí mít skleník namontovaný ke stěně domu. Svou velikostí patří Ida mezi menší zahradní skleníky vybavené jedním ventilačním okénkem. Pevná konstrukce z hliníku a polykarbonátu zajišťuje stabilitu skleníku i v nepříznivých podmínkách.

Pokud patříte mezi zahrádkáře, kteří vybírají svůj první skleník, bude vám tento model vyhovovat. Mezi jeho výhody patří jednoduchá montáž, praktické rozměry, stabilní konstrukce nebo třeba široká nabídka příslušenství.

Lanit Plast Uranus (6,7–11,5 m²)

Skleník Uranus

Robustní skleník vhodný pro náročnější zahrádkáře. Pokud máte k dispozici dostatek prostoru, zajisté vám udělá dobrou službu. Konstrukce zahradních skleníků Uranus je vyrobena z hliníkových profilů a polykarbonátových desek opatřených UV filtrem. Střešní desky jsou tlusté 4 mm, bočnice 6 mm.

Tento zahradní skleník se prodává včetně dvoukřídlých dveří, hliníkových profilů, 2–4 ventilačních okének a spojovacího materiálu.

Kde se dají koupit zahradní skleníky?

Nejvýhodnější doba pro pořízení zahradního skleníku je od jara do babího léta. Prodej skleníků z polykarbonátu zajišťuje náš internetový obchod Baushop.cz. V současné době nabízíme výše uvedené zahradní skleníky a mnoho dalších. Prodáváme zejména osvědčené skleníky LanitPlast včetně příslušenství.

Většinu skleníků dodáváme do dvou dnů. Doprava po celé ČR je zdarma. Ceny výše uvedených zahradních skleníků z polykarbonátu najdete v našem ceníku.


Přejít do eshopu 

Slevová akce

LANIT PLAST VENUS skleník polykarbonát 4mm

Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie HOBBY PLUS

více informací

Aktuálně

Pařníky Cold Frame Single a Gaia si sestavíte sami doma během jedné hodiny.

více

pařník Gaia