LANIT PLAST ECO GROW E33

Segmentový skleník řady ECO GROW je zařazen do kategorie HOBBY PLUS a je určen především do klimaticky náročných oblastí jako jsou podhůří hor, oblasti s velkým množstvím sněhu apod.

Skleník ECO GROW E33

Skleník ECO GROW E33

Obecně doporučuje do nadmořských výšek od 700m nad mořem a vyšších. Skleník je vyrobený z velice masivních profilů z polypropylenu (velice odolný plast). Každá deska je ukotvena zasunutím do PP profilu ze všech 4 strany (po celém obvodě). Prosklení je z polykarbonátových desek síly 4mm (střecha) a 6mm (stěny) zasunutých do hlubokých drážek v nosných profilech.

Polykarbonát – vysoce kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne) od renomovaného německého výrobce. Na nerozbitnost polykarbonátu je poskytována prodloužená záruka v délce 10 let.

Prosklení skleníku Eco Grow E33 je ukotveno do konstrukce zasunutím do drážky po celém obvodě. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu (nutno dokoupit) – pokud je skleník postaven na zděnou podezdívku, není již nutno dokupovat základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez vlastní podezdívky dokoupení základny jednoznačně doporučujeme. Základnu je možné dokoupit i k prodlužovacímu segmentu.

Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství – poličky, regály, další větrací střešní okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy. Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným českým montážním návodem.

Tabulka jednotlivých typů skleníků ECO GROW E33:

typové označení rozměr skleníku (m) plocha(m2) střešní okna délka (m)
6 x 7 1,97 x 2,31 4,55 1 2,31
6 x 10 1,97 x 3,05 6,00 1 3,05
6 x 13 1,97 x 3,79 7,47 1 3,79
6 x 16 1,97 x 4,53 8,92 1 4,53

 

Kde se dá koupit skleník ECO GROW E33?

Nejvýhodnější doba pro pořízení zahradního skleníku je od jara do babího léta. Prodej skleníků z polykarbonátu zajišťuje náš internetový obchod Baushop.cz. Většinu skleníků dodáváme do dvou dnů. Doprava po celé ČR je zdarma nebo za mírný poplatek.


Přejít do eshopu 

Slevová akce

LANIT PLAST VENUS skleník polykarbonát 4mm

Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie HOBBY PLUS

více informací

Aktuálně

Pařníky Cold Frame Single a Gaia si sestavíte sami doma během jedné hodiny.

více

pařník Gaia