Pařníky a pařeniště pro nenáročné zahrádkáře

Připadají vám klasické skleníky příliš velké? Pokud nechcete nebo nemůžete mít na své zahrádce skleník, možná vás zaujme některý z menších pařníků. Snadno jej složíte i přemístíte na jiné místo. Pařníky (pařeniště) z našeho e-shopu Baushop.cz navíc nepotřebují podezdívku. Stačí je sestavit a máte hotovo.

Pařníky lidé využívají k jarnímu rychlení zeleniny nebo jako menší skleníky pro pěstování sazenic. Snadno v nich docílíte ideálních teplotních podmínek a navíc pomáhají chránit rostliny před špatným počasím.

Hlavní výhody pařníků Lanit Plast

  • Tyto pařníky vytváří ideální teplotu, vlhkost a světelné podmínky pro růst rostlin
  • Snadná montáž za pouhých 30–60 minut, vše potřebné najdete v balení
  • Odolné hliníkové profily a téměř nerozbitné polykarbonátové desky s UV filtrem
  • 15letá záruka na hliníkové profily a 10letá garance odolnosti proti krupobití
  • Vysoká propustnost a optimální rozptyl slunečního záření

 

Lanit Plast Cold Frame (0,55 m²)

Lanit Plast Cold Frame Single

Malý, ale praktický pařník se šikmou střechou z velmi odolného PVC. Pařeniště Cold lze doporučit pro zahrady všech typů i velikostí. Jeho konstrukce je vyrobena z hliníku, boční stěny z komůrkového polykarbonátu.

Tento pařník je vybaven jedním střešním oknem, které lze zajistit v pootevřené poloze. Díky tomu v pařeništi snadno udržíte optimální teplotu. Střechy pařníků Cold se vyrábí z čirého PVC, které propouští dostatek světla a zároveň je velmi odolné proti poškození. Boční stěny z polykarbonátu chrání rostliny před přízemními mrazíky a teplotními šoky.

Kde se dají koupit pařníky?

Pařníky jsou k dostání v zahradnických potřebách i mnoha internetových obchodech. Pokud chcete mít jistotu dobrého nákupu, objednejte si pařníky v e-shopu, který má dle webu Heureka.cz dobré hodnocení. Jedním z nich je náš obchod Baushop.cz, který by 95 % zákazníků doporučilo svým přátelům. Ceny výše uvedených pařenišť najdete v našem ceníku.


Přejít do eshopu 

Slevová akce

LANIT PLAST VENUS skleník polykarbonát 4mm

Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie HOBBY PLUS

více informací

Aktuálně

Pařníky Cold Frame Single a Gaia si sestavíte sami doma během jedné hodiny.

více

pařník Gaia