LANIT PLAST URANUS

Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do katergorie HOBBY PLUS. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů.

Skleník URANUS

Skleník URANUS

Prosklení je možné zvolit z tepelně-izolačních komůrkových polykarbonátových desek nebo z klasického čirého tvrzeného skla síly 3 mm.

Polykarbonát – vysoce kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne) od renomovaného německého výrobce. Dodávaná síla polykarbonátu je 4mm nebo 6mm. Střešní okna jsou vždy zasklena polykarbonátem 4mm. Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím je poskytována  prodloužená záruka v délce 10 let. Prosklení je ukotveno do konstrukce pomocí ocelových nerezavějících sponek.

Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu (nutno dokoupit) – pokud je skleník postaven na zděnou podezdívku, není již nutno dokupovat základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny jednoznačně doporučujeme.

Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství – poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (Š x V otvoru = 122 x 191cm), AL profily, prosklení, 2 – 4 střešní ventilační okénka s manuálním otevíráním (od modelu 8300 jsou 4 okénka), veškerý spojovací materiál.

Tabulka jednotlivých typů skleníků URANUS:

typové označení rozměr skleníku (m) plocha(m2) střešní okna délka (m)
6700 2,57 x 2,58 6,7 2 2,58
8300 2,57 x 3,21 8,3 4 3,21
9900 2,57 x 3,83 9,9 4 3,83
11500 2,57 x 4,45 11,5 4 4,45

 

Kde se dá koupit skleník URANUS?

Nejvýhodnější doba pro pořízení zahradního skleníku je od jara do babího léta. Prodej skleníků z polykarbonátu zajišťuje náš internetový obchod Baushop.cz. Většinu skleníků dodáváme do dvou dnů. Doprava po celé ČR je zdarma nebo za mírný poplatek.


Přejít do eshopu 

Slevová akce

LANIT PLAST VENUS skleník polykarbonát 4mm

Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie HOBBY PLUS

více informací

Aktuálně

Pařníky Cold Frame Single a Gaia si sestavíte sami doma během jedné hodiny.

více

pařník Gaia