LANIT PLAST MERKUR

Skleníky řady MERKUR jsou zařazeny do katergorie HOBBY PLUS. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů.

Skleník MERKUR

Skleník MERKUR

Prosklení je možné zvolit z tepelně-izolačních komůrkových polykarbonátových desek nebo z klasického čirého tvrzeného skla síly 3mm. Polykarbonát – vysove kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne) od renomovaného německého výrobce. Dodávaná síla polykarbonátu je 4 mm nebo 6 mm. Střešní okna jsou vždy zasklena polykarbonátem síly 4mm. Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím je poskytována prodloužená záruka v délce 10 let.

Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu (nutno dokoupit) – pokud je skleník postaven na zděnou podezdívku, není již nutno dokupovat základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny jednoznačně doporučujeme.

Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství – poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Obsahem balení jsou jednokřídlé posuvné dveře (Š x V otvoru = 60 x 175cm), AL profily, prosklení, 2 střešní ventilační okénka s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Prosklení je ukotveno do konstrukce pomocí ocelových nerezavějících sponek.

Tabulka jednotlivých typů skleníků MERKUR:

typové označení rozměr skleníku (m) plocha(m2) střešní okna délka (m)
6700 2,57 x 2,58 6,7 2 2,58
8300 2,57 x 3,21 8,3 2 3,21
9900 2,57 x 3,83 9,9 2 3,83
11500 2,57 x 4,45 11,5 2 4,45

 

Kde se dá koupit skleník MERKUR?

Nejvýhodnější doba pro pořízení zahradního skleníku je od jara do babího léta. Prodej skleníků z polykarbonátu zajišťuje náš internetový obchod Baushop.cz. Většinu skleníků dodáváme do dvou dnů. Doprava po celé ČR je zdarma nebo za mírný poplatek.


Přejít do eshopu 

Slevová akce

LANIT PLAST VENUS skleník polykarbonát 4mm

Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie HOBBY PLUS

více informací

Aktuálně

Pařníky Cold Frame Single a Gaia si sestavíte sami doma během jedné hodiny.

více

pařník Gaia