LANIT PLAST IDA

Skleníky řady IDA jsou zařazeny do kategorie HOBBY PLUS (prosklení sklo / polykarbonát je do hliníkových profilů kotveno pomocí nerezových ocelových sponek).

Skleníky IDA

Skleníky IDA

Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů a dodáváme jej s prosklením buď z klasického čirého tvrzeného skla 3 mm nebo z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm.

Skleník je vybaven v závislosti na rozměrech vybaven jednokřídlými (typ 900 a 1300) nebo dvoukřídlými dveřmi (typ 3300).

Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu (nutno dokoupit) – pokud je skleník postaven na zděnou podezdívku, není již nutno dokupovat základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny jednoznačně doporučujeme.

Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství – poličky, regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy. Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem.

Tabulka jednotlivých typů skleníků IDA:

typové označení rozměr skleníku (m) plocha(m2) střešní okna délka (m)
IDA 900 0,69 x 1,32 0,9 1 1,32
IDA 1300 0,69 x 1,94 1,3 1 1,94
IDA 3300 1,30 x 2,55 3,3 1 2,55

 

Kde se dá koupit skleník IDA?

Nejvýhodnější doba pro pořízení zahradního skleníku je od jara do babího léta. Prodej skleníků z polykarbonátu zajišťuje náš internetový obchod Baushop.cz. Většinu skleníků dodáváme do dvou dnů. Doprava po celé ČR je zdarma nebo za mírný poplatek.


Přejít do eshopu 

Slevová akce

LANIT PLAST VENUS skleník polykarbonát 4mm

Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie HOBBY PLUS

více informací

Aktuálně

Pařníky Cold Frame Single a Gaia si sestavíte sami doma během jedné hodiny.

více

pařník Gaia