Aktuálně

Pařníky a pařeniště pro nenáročné zahrádkáře

Připadají vám klasické skleníky příliš velké? Pokud nechcete nebo nemůžete mít na své zahrádce skleník, možná vás zaujme některý z menších pařníků. Snadno jej složíte i přemístíte na jiné místo. Pařníky (pařeniště) z našeho e-shopu Baushop.cz navíc nepotřebují podezdívku. Stačí je sestavit a máte hotovo.

Pařníky lidé využívají k jarnímu rychlení zeleniny nebo jako menší skleníky pro pěstování sazenic. Snadno v nich docílíte ideálních teplotních podmínek a navíc pomáhají chránit rostliny před špatným počasím.

Hlavní výhody pařníků Lanit Plast

  • Tyto pařníky vytváří ideální teplotu, vlhkost a světelné podmínky pro růst rostlin
  • Snadná montáž za pouhých 30–60 minut, vše potřebné najdete v balení
  • Odolné hliníkové profily a téměř nerozbitné polykarbonátové desky s UV filtrem
  • 15letá záruka na hliníkové profily a 10letá garance odolnosti proti krupobití
  • Vysoká propustnost a optimální rozptyl slunečního záření

 

Lanit Plast Cold Frame (0,55 m²)

Lanit Plast Cold Frame Single

Malý, ale praktický pařník se šikmou střechou z velmi odolného PVC. Pařeniště Cold lze doporučit pro zahrady všech typů i velikostí. Jeho konstrukce je vyrobena z hliníku, boční stěny z komůrkového polykarbonátu.

Tento pařník je vybaven jedním střešním oknem, které lze zajistit v pootevřené poloze. Díky tomu v pařeništi snadno udržíte optimální teplotu. Střechy pařníků Cold se vyrábí z čirého PVC, které propouští dostatek světla a zároveň je velmi odolné proti poškození. Boční stěny z polykarbonátu chrání rostliny před přízemními mrazíky a teplotními šoky.

Lanit Plast Gaia (1,2 m²)

 

Lanit Plast Gaia

 

Šikovný polykarbonátový pařník, který se hodí i na menší zahrádky. Čtyři otevíratelné střešní díly široké 60 cm usnadňují zalévání a plení výsadby. Pařník Gala je tak vhodný pro všechny, kteří chtějí mít k pěstovaným rostlinám pohodlný přístup. Stejně jako u předchozího pařníku lze okna zajistit v pootevřené poloze.

Tento pařník sedlového typu je vyroben z hliníkových profilů a komůrkového polykarbonátu o síle 4 mm.

Kde se dají koupit pařníky?

Pařníky jsou k dostání v zahradnických potřebách i mnoha internetových obchodech. Pokud chcete mít jistotu dobrého nákupu, objednejte si pařníky v e-shopu, který má dle webu Heureka.cz dobré hodnocení. Jedním z nich je náš obchod Baushop.cz, který by 95 % zákazníků doporučilo svým přátelům.


Přejít do eshopu 

Slevová akce

LANIT PLAST VENUS skleník polykarbonát 4mm

Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie HOBBY PLUS

více informací

Aktuálně

Pařníky Cold Frame Single a Gaia si sestavíte sami doma během jedné hodiny.

více

pařník Gaia